Kantin Otomasyon Sistemleri


Kantin Otomasyon Sistemleri

Aşağıdaki telefon numaralarımıza tıklayarak bizleri anında arayabilirsiniz.

Kantin Otomasyon Sistemleri

Vakıf, dernek, kooperatif veya askeri kantinler yüksek kar beklentisi olmasa da verimli çalışmak zorunda olan yerlerin başlıcalarıdır.
Teknoloji Barkod kantinlere özel hazırladığı otomasyon sistemiyle tüm giriş ve çıkışlarınızın kontrol altında olmasını sağlar. Reyon, grup ve raf takibinizi ayrı ayrı yaparak stok tutmanızı kolaylaştırır.
** Çeşitli fiyat alternatifleri sunarak, tek bir fiyat üzerinden satış yapmaya bağlı kalmanızı önler.
** Özel günlere ait indirim oranlarınızı hafızaya alarak otomatik olarak ürünlere indirim uygular ve gün bitiminde fiyatları normal haline çevirir.
** Stoklarınız için optimal seviyeleri belirlemenize izin verir. Depodaki herhangi bir ürün için minimum ve maximum seviyeleri belirtmeniz halinde, minimum oranın altına düştüğünde ve maximum oranı aştığında program otomatik olarak uyarı verir.
** Sipariş takibinizi kolaylaştırarak gelen ürünlerinizin siparişini tek tuşla faturalaştırmanızı sağlar.
** Yazarkasa veya pcpos olarak satışa olanak verir. Böylelikle ürünlerinizi ister yazarkasa aracılığı, isterseniz de bilgisayardan satışa sunabilirsiniz.
** Merkez ve şube olarak birden fazla noktaya aynı anda erişim olanağı verir.
** Kolayca sayım yapmanızı sağlar.

Birden fazla rapor seçeneği sayesinde istediğiniz raporlara kolayca erişme imkanı verir. Stokta bulunan ürünleriniz, satılan ürünleriniz, karlılık analizleriniz, mevcutta bulunan ürünlerin satış veya alış tutarlarıyla değerlendirme raporları gibi birçok raporu basitçe edinebilirsiniz.
Sınırsız sayıda stok ve cari kalemleri oluşturabilir, basit adımlarla istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Böylelikle hem zaman tasarrufu sağlamış, hem de maliyet kalemlerinizi en aza indirmiş olursunuz.